Książeczki dla dzieci – pop-up

trzy książeczki dla dzieci

Książeczek dla dzieci jest całe mnóstwo i ciężko mi przejść koło nich obojętnie. Najchętniej kupowałabym je na okrągło zainspirowana opiniami wielu mam, czy też będąc w księgarni.

Niestety wiele książeczek jest dość drogich, dlatego często kupuję książki online lub wymieniam się nimi ze znajomymi.

Patent na tanie, piękne książki dla dzieci

Mam też inny patent, szczególnie dla najmłodszych dzieci, które jeszcze głównie oglądają obrazki. Książki w TKMaxx można kupić naprawdę w rewelacyjnych cenach. Wybór jest ogromny, a niektóre książeczki dla dzieci po prostu niesamowite. Do tematu jeszcze pewnie będę wracać, ale dzisiaj o książkach typu pop-up, które teraz są u nas numerem jeden.

W końcu młody nie niszczy tych książek, nie chce wyrwać obrazków a oczka mu się świecą jak widzi wyłaniające się nowe zwierzątka. Bo o zwierzątkach takie książeczki mamy.

Seria Amazing Pop-Up Fun

trzy książeczki dla dzieci
książeczki z serii Amazing Pop-Up Fun

Wspomnę na początku o książeczkach z TKMaxx właśnie. Mamy trzy książki z serii Amazing Pop-Up Fun wydawnictwa Catepilar Books. Są one przepiękne. Niesamowite obrazki urzekły mnie już dawno i kupiłam pierwszą książkę jak mały miał chyba pół roku. W końcu się doczekałam aby do nich dorósł, a między czasie kolekcja wzrosła nam do trzech. Wiem, że to nie wszystkie książeczki z tej serii ale nie udało mi się upolować pozostałych. 

książeczka z krokodylem typu pop-up
Amazing Pop-up Fun – The Very Clever Crocodile

Książki zachwycają kolorami i wykonaniem. Tekstu nie jest zbyt wiele więc nawet osoby nie władające angielskim mogą kupić te książki dla swoich maluchów aby opowiadać historie na podstawie niesamowitych obrazków.

Seria “Kto się kryje..?”

Mamy w swojej kolekcji także dwie książeczki w języku polskim. Dwie z nich to bardzo popularna seria “Kto się kryje?..” autorstwa Eryla Norrisa i Andego Mandfielda. Ilustracje w książeczkach są czarno – białe a na każdej stronie mamy krótki wierszyk. Zarówno w książeczce “Kto się kryje w lesie?” “, jak i w ” Kto kryje w wodzie?” na końcu książeczki otrzymujemy odpowiedź na tytułowe pytanie.

Książeczki z serii Kto się kryje?

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *