4 gadżety do dziecięcego pokoju z Aliexpress

O Aliexpress chyba każdy już słyszał. Można na nim dostać praktycznie wszystko. Ja chciałam się podzielić kilkoma sprawdzonymi przeze mnie zakupami do dziecięcego pokoju.

1. Niania elektroniczna

Wybór niani to nie łatwa sprawa, są takie z wyświetlaczem, są takie tylko z głośniczkiem. Moim zdaniem wszystkie są raczej drogie. Długo szukaliśmy odpowiedniej niani dla nas i w końcu zdecydowaliśmy się na zakup jednej z renomowanych firm – model kamerka plus aplikacja na telefon. Eh..Nie był to udany zakup. Podgląd na telefonie w moim przypadku zupełnie się nie sprawdzał. Z kamerki korzystałam w nocy, po omacku sięgając po telefon zawsze coś włączyłam, a i jakość obrazu była kiepska.

Po rozmowie ze znajomymi którzy kupili sobie kamerkę za dobry pieniądz na Ali dla swojego psa, kupiłam taki sam model.

Mój model to SANNACE 1080P Full HD Wireless IP Camera 2.0MP

kamerka do pokoju dziecięcego w kolorze białym

Kamera po wifii łączy się z naszym telefonem, ale może być także ustawiony podgląd na tablecie. Tak korzystam z niej ja. Mam stary (bardzo stary) tablet z którego nie bardzo już dało się korzystać a w tej chwili służy nam jako duży ekran do niani. Obraz jest bardzo dobrej jakości, nawet w nocy. Dodatkowo czasem jak wyjadę gdzieś sama to mogę podglądać chłopaków na telefonie 🙂

dostępna na przykład TU

2. Lampka led Miś ładowana na USB

Fajna lampka nocna do pokoju dziecięcego, dostępna w różnych kolorach. Daje przyjemne, lekkie światło, można wybrać sobie kolor świecenia. Dla mnie dodatkowym plusem jest ładowanie przez USB. Przy ilości baterii, które są potrzebne do zabawek dziecięcych, coś co można naładować przez kabel jest naprawdę super.

Dostępna na przykład TU

3. Mata piankowa / puzzle piankowe Batman

Nie chciałam dla mojego raczkującego po całym domu dziecka puzzli w strasznie żywych kolorach, nie pasujących zupełnie do niczego. Mamy małe mieszkanie i nie chciałam tak ostro rzucającego się w oczy elementu “wystroju”. Długo szukałam czegoś ciekawego aż znalazłam puzzle na Aliexpress. Wyczyściłam je dokładnie i wywietrzyłam na balkonie, chociaż nie miały wcale silnego zapachu po rozpakowaniu.

mata piankowa puzzle biało czarne batman

Dostępne też inne wzory na przykład TU

4. Naklejki

Naklejek na Ali jest zatrzęsienie, ścienne, na meble, magnetyczne. Jakie tylko dusza zapragnie. Ceny szczególnie tych ściennych naklejek są bardzo dobre w porównaniu z cenami w polskich sklepach. Ja akurat nie mam nic na ścianie ale nakleiłam coś młodemu na meblach 🙂

Naklejka na szafce żółw

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *